Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/uw.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Plastry wyszczuplające | Naturalne środki odchudzające

Plastry odchudzające

Współcześnie modne stały się różnego rodzaju plastry: antykoncepcyjne, do depilacji, oczyszczające i nikotynowe. Dla osób, które chcą szybko i skutecznie schudnąć, a jednocześnie nie mają czasu czy ochoty na regularną aktywność fizyczną, zostały stworzone plastry odchudzające.

Plastry wyszczuplające nasączone są naturalnym ekstraktem z ziół, ale są bezpieczniejsze niż tabletki wspomagające odchudzanie, których przedawkowanie może czasem zaszkodzić. Plastry odchudzające stymulują przede wszystkim spalanie tłuszczy. Przyklejone na stopach i w pasie skutecznie redukują tkankę tłuszczową i wchłaniają zawarte w organizmie toksyny. Plastry oczyszczające poprawiają przemianę materii i powodują obniżenie masy ciała.

Plastry odchudzające są idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy ze swoją wagą, spowodowane niemożnością obejścia się bez słodyczy i ciastek. Zawarte w słodyczach cukry proste odkładają się w postaci tkanki tłuszczowej i powodują przybieranie na wadze. Plastry odchudzające zmniejszają łaknienie i apetyt na cukier. Jak żaden inny specyfik poradzą sobie więc z łakomstwem na słodkości. Co więcej, plastry wyszczuplające nie powodują efektu jojo. Należy je jednak stosować jeszcze przez jakiś czas po schudnięciu.

Jak stosować plastry odchudzające? W większości przypadków należy stosować jeden plaster dziennie, przyklejając go na ramię. Są jednak plastry, które stosuje się na stopy lub brzuch. Plastry na stopy zakłada się na noc i należy zdjąć je po przebudzeniu się, natomiast plastry umieszczane w okolicy pasa przykleja się wieczorem, ale zdejmuje dopiero pod koniec dnia. Stosowanie plastrów odchudzających może się różnić w zależności od firmy i składu. Przed użyciem należy zatem przeczytać załączoną ulotkę i stosować się do wskazań na niej.

Decydując się na kurację odchudzającą za pomocą plastrów, powinniśmy jednak skontaktować się z lekarzem. Nie wszyscy bowiem mogą stosować plastry odchudzające. Nie powinny z nich korzystać kobiety w ciąży, osoby z nadczynnością tarczycy a także wszyscy, u których występują co do tego przeciwwskazania lub mogą być uczuleni na którykolwiek składnik plastrów. Tylko konsultacja ze specjalistą pozwoli na bezpieczne, zdrowe i skuteczne odchudzanie za pomocą plastrów wyszczuplających.